Sinu ideed saavad teoks.

Klaasplast komposiitmaterjalidest detailide tootmine. Parima kvaliteediga ja alati õigeaegselt.

11

aastat

300+

rahulolevat klienti

2341+

vormi

Meie põhiväärtused

Plastprofiil pakkud tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning on parima kvaliteediga. Kavandame ja planeerime põhjalikult tellitud tooted läbi, et vastata kliendi ootustele.

Plastprofiil pakub komposiitmaterjalidest detailide tootmise täisteenust allhankena. Meie teenus algab idee alusel CAD-joonise tegemisest, mudeli valmistamisest kuni seeriatootmiseni. Meie suhtumine ja toodang on meile partnerite silmis teeninud usalduse ja hea maine.

Meie protsess ja kvaliteet aitavad langetada koostööpartnerite tootmiskulusid ja riske. Ainsana Eestis pakume komposiitmaterjalidest detailide tootmisel täisteenust, mis võimaldab meil planeerida projektide minimaalsete väliste sõltuvustega. Meie pikaajalise kogemusega meistrid ja täiustuv tehnoloogia tagab vajaliku kvaliteedi ja vastavuse spetsifikatsioonidega.

Iga kliendi rahulolu on väga tähtis

Plastprofiili järjepidavus ja visa töö on toonud palju positiivset tagasisidet eraklientidelt ja koostööpartneritelt.
Andres Talva

Oleme Plastprofiili klient olnud umbes 9 aastat. Tellimuse esitamine on lihtne ning toote valmimisaeg on kiire. Tekkinud probleemidele saab kiiresti lahendused.

Profile Vehicles Eesti
Taavi

Tellisin endale Plastprofiilist kümblustünni 2 aastat tagasi. Väga kvaliteetne ja mugav.

Klient Haapsalust
"Nõustun" nupule vajutades nõustute sellel leheküljel küpsiste kasutamisega. Saate sellest alati loobuda kustutades käesolevast seadmetes salvestatud küpsiseid.