Loome detaile, mis kestavad

Oma pikaajalise kogemuse jooksul oleme aidanud paljudel klientidel nii Eestis, kui ka teistes Euroopa Liidu riikides allhangetena toota klaasplastist detaile. Meie toodetud detailid on igaäevaselt kasutusel kodudes, linnaruumielementidena, eri-, era- ja operatiivsõidukites ning paljudes muudes valdkondades. Meie kogenud meistrid, optimeeritud ja paindlik tootmisprotsess aitavad muuta klientide ideed reaalsuseks.

Klaasplastist tootmise täisteenus

Plastprofiil pakub klaasplastist detailide tootmise täisteenust allhankena. Protsess algab idee alusel CAD-joonise tegemisest, mudeli valmistamisest kuni seeriatootmiseni.

Meie kogemused, planeerimine ja toodete kvaliteet aitavad muuta Teie ideed ja projektid edukaks.

Ideest seeriatootmiseni

Pakume allhankena klassplastist detailide tootmist täisteenusena. Koostöös planeeritud ja läbiviidud tootmisprojektid aitavad maksimeerida Teie projektide väärtust ja maandada tootmisriske. Suudame paindlikult korraldada ja hallata suuremahulisi seeriatootmisi ja ühekordseid projekte.

Võimalus võtta praegune tootmisprotsess üle

Pakume võimalust võtta üle Teie praegune tootmisprotsess, analüüsides ja optimeerides seda vastavalt Teie vajadustele. Meie ekspertide meeskond aitab sujuvalt integreerida olemasolevaid protsesse, et tagada tootmise jätkuv kvaliteet ja tõhusus, samal ajal vähendades Teie tootmiskulusid ja ajakulu.

Toodete taastamine ja parandamine

Keskond ja kemikaalide kasutamine võivad rikkuda klaasplasti. Pakume rikutud detailide hindamist, kahjustusega rikutud detailide taastamist ja võimalusel nende parendamist.

Vastupidavus, kergus, korrosioonikindlus

Klaasplast komposiitmaterjali füüsilised ja keemilised omadused aitavad tõsta toodete vastupidavust, kergust ja korrosioonikindlust, mis on oluline erinevates tööstusharudes.

Kohandatud lahendused

Aitame Teil kiiremini saavutada eesmärke kohandades lahendusi vastavalt Teie vajadustele ja spetsifikatsioonidele.

Innovatsioon ja uued tehnoloogiad

Pakume Teile juurdepääsu uusimatele tehnoloogiatele ja innovatsioonidele klaasplastist detaiklide tootmisel, mis aitab parandada toodete kvaliteeti ja jõudlust.

Allhangetena juhitud tootmisprotsess

Juhime kogu tootmisprotsessi allhankena, alates planeerimisest kuni toote kohaletoimetamiseni, aidates Teil oma ideid reaalsuseks muuta.

Konsultatsioon ja nõustamine

Pakume konsultatsiooni ja nõustamist klaasplastist komposiitmaterjalide kasutamisvõimaluste osas, toetades Teid uusimate tehnoloogiate ja parimate tavade rakendamisel.

Kogemus ja pühendumus

Pikaajaline kogemus ja ekspertiis võimaldab meil pakkuda teile usaldusväärseid ja tõhusaid lahendusi klaasplastist detailide tootmisel.

Paindlikkus ja planeerimine

Pakume paindlikku planeerimist ja projekti juhtimist, et tagada tootmisprojektide sujuv läbiviimine ja Teie spetsifikatsioonidele vastavus.

Kiire ja täpne tarne

Tagame toodete ohutu pakendamise ja täpse kohaletoimetamise, vastavalt Teie vajadustele ja võimalustele, et tagada projektide õigeaegne täitmine.

Protsessi optimeerimine

Aitame Teil optimeerida oma tootmisprotsesse, vähendades kulusid ja ajakulu, et suurendada Teie konkurentsieelist ja kasumlikkust.

Kvaliteedikontroll ja viimistlus

Iga detail läbib täiendava viimistlusprotsessi, tagades nii esteetilise kvaliteedi kui ka vastupidavuse, mis vastab kõrgeimatele tööstusstandarditele.

Oma tootmispinnad

Oma tootmispinnad võimaldavad meil kontrollida kogu tootmisprotsessi, alates materjalide valikust kuni lõpptoote valmistamiseni. See tagab kõrge kvaliteedi.

Stabiilne tootmistemperatuur

Stabiilse tootmistemperatuuri säilitamine on kriitiline klaasplasti töötlemisel, tagades materjalide õige kõvenemise ja lõpptoodete omaduste vastavuse nõuetele

Täpsed CAD-joonised ja digitaalsed mudelid

Alustades ideest, loome täpseid CAD-jooniseid ja digitaalseid mudeleid, mis aitavad visualiseerida tulemust enne tootmist ja teha vajalikke muudatusi. See võimaldab meil tagada, et kõik detailid on valmistatud vastavalt Teie täpsetele nõuetele.

Usaldusväärne tarne

Tagame toodete ohutu pakendamise ja täpse kohaletoimetamise vastavalt Teie ajakavale, mis võimaldab Teil oma projekte plaanipäraselt ellu viia. Usaldusväärne tarne aitab vältida viivitusi ja hoida Teie projektid graafikus.

Jätkusuutlik tootmine

Pühendume jätkusuutlikule tootmisele, optimeerides protsesse ressursside tõhusaks kasutamiseks ja jäätmete vähendamiseks. Meie eesmärk on toetada Teie jätkusuutlikkuse eesmärke ja vähendada keskkonnamõju.

Kliendi rahulolu ja pikaajalised suhted

Väärtustame kliendi rahulolu ja püüdleme pikaajaliste suhete poole, pakkudes avatud suhtlust ja toetust igal tootmisetapil. Teie rahulolu ja edu on meie jaoks esmatähtis.

Puhas töökeskkond

Puhas ja korralik töökeskkond on kriitilise tähtsusega kvaliteetse toote valmistamisel. See aitab vähendada vigade ja defektide riski, tagades samal ajal töötajate ohutuse ja heaolu.

Töökaaslaste heaolu

Pakume oma töötajatele toetavat ja arendavat keskkonda, mis võimaldab neil pühenduda kvaliteetse ja usaldusväärse toote loomisele.

Teeme koostööd

Võtke meiega ühendust, kui vajate abi ja nõu toote või projekti elluviimisel. Teeme koostööd ideede realiseerimisel.

Meil on meistrid, teadmised ja tehnoloogia, et muuta Teie mõtted käega katsutavaks, olenemata suurusest, kujust või mahust.

Iga kliendi rahulolu on väga tähtis

Plastprofiili järjepidavus ja visa töö on toonud palju positiivset tagasisidet eraklientidelt ja koostööpartneritelt.
Taavi

Tellisin endale Plastprofiilist kümblustünni 2 aastat tagasi. Väga kvaliteetne ja mugav.

Klient Haapsalust
Andres Talva

Oleme Plastprofiili klient olnud umbes 9 aastat. Tellimuse esitamine on lihtne ning toote valmimisaeg on kiire. Tekkinud probleemidele saab kiiresti lahendused.

Profile Vehicles Eesti
"Nõustun" nupule vajutades nõustute sellel leheküljel küpsiste kasutamisega. Saate sellest alati loobuda kustutades käesolevast seadmetes salvestatud küpsiseid.